Nové IVECO Daily Euro 6

Nový modeIový rad DAILY má širokú škálu verzií dodávaných priamo z výrobného závodu: dodávkové vozidlo, podvozok s kabínou, podvozok s kabínou s dvoma radmi sedadiel, dodávkové vozidlo s dvoma radmi sedadiel, podvozok pre dostavbu karavanov a minibus, ktoré sú konfigurovateľné neuveriteľným množstvom spôsobov vďaka širokej ponuke voliteľnej výbavy a univerzálnosti konštrukcie podvozku nákIadného vozidla.
Modelový rad „nové Daily Euro 6″ponúka dva štvorvalcové motory s objemami valcov 2,3 a 3,0 litrov, výkonom od 120 do 210 konských síl a krútiacim momentom od 320 do 470 nm, a to všetko pri značných palivových úsporách do výšky až 8%, v porovnaní s modelmi Euro 5.

Pozrite si viac informácií o novej rade Daily na oficiálnej stránke IVECO.


Fotogaléria

IVECO Daily Van

Nový Daily Van spája prepravnú kapacitu s maximálnou produktivitou, robustnosť a výkon s ekonomickou prevádzkou.

Je tým najvhodnejším riešením pre akúkoľvek dopravnú misiu. IVECO Daily Van je výkonný a kompaktný automobil, ktorý ponúka ovládateľnosť v mestskej prevádzke, rovnako ako vysokú cestovnú rýchlosť na dlhé vzdialenosti. Skrátka majster spoľahlivosti a sily.

V ponuke sú krídlové dvere s otváraním 270 stupňov až k bokom karosérie, aby bol lepší prístup do nákladového priestoru. Nové Daily je dostupné tiež s dvojmontážou kolies pre prevoz ťažkých nákladov.


Fotogaléria

IVECO Daily Chassis Cab

Nové Daily Chassis Cab (podvozok) nemá vo svojej triede žiadnu konkurenciu.

Je bezkonkurenčné pri nasadení na stavbách, obratné v meste a rýchle mimo mesta. S jednoduchou alebo dvojitou montážou kolies na zadnej náprave je navrhnuté a skonštruované tak, aby zvládlo aj tú najťažšiu prácu. K dispozícii je aj verzia vhodná pre stavebníctvo s dvojitou kabínou, ktorá je určená až pre 7 osôb.

Reprezentuje ideálne riešenie pre montáž pevných aj vyklápacích nadstavieb, hlinikových a chladiacich skríň, ale aj na špeciálne aplikácie, ako kontajnerové vozidlá, vozidlá pre odvoz odpadu a veľkoobjemové skrine.


Fotogaléria

IVECO Daily 4x4

Poskytuje najlepšiu kombináciu užitočného zaťaženia a výkonnosti v teréne v kategórii ľahkých nákladných vozidiel. Garantuje mobilitu na každej ceste, v každom počasí a za každého stavu povrchu vozovky.
Nové Iveco Daily 4×4 je výsledkom nekompromisného nastavenia pre terén:

– rám odvodený od nákladného vozidla (vzpery zo špeciálnej ocele s 5 mm hrubým C profilom), vďaka ktorému je vozidlo s určitými úpravami vhodné pre náročné pracovné nasadenie, napríklad ako snežný pluh alebo žeriav,

– stály pohon všetkých kolies s tromi rôznymi uzávierkami diferenciálu (predného, zadného, medzinápravového),

– 24 prevodových stupňov pre jazdu vpred a 4 pre jazdu vzad s možnosťou zaradenia prvej synchronizovanej redukcie za jazdy (polovičná rýchlosť),

– parabolické pružiny na tuhej hnacej náprave s vysokým krížením.


Fotogaléria


Na stiahnutie

IVECO Daily 35S17A8V Hi-matic

Nová osemstupňová automatická prevodovka Daily Hi-Matic, prvá v segmente ľahkých úžitkových vozidiel, ktorá mala premiéru na 93. Európskom autosalóne v Bruseli je už od mája v predaji na Slovenskom trhu.
Táto nová generácia prevodoviek  zvyšuje všestrannosť , účinnosť a úspornosť pri súčasnom zabezpečení maximálneho komfortu vodiča. Náklady na údržbu a opravy sú v porovnaní s manuálnou prevodovkou znížené o 10%.

http://www.iveco.com/uk/products/pages/daily-hi-matic.aspx


Fotogaléria


Na stiahnutie

IVECO Daily Electric

Nové Iveco Daily Electric je plne elektrické vozidlo s nulovými emisiami. Zaručuje maximálnu udržateľnosť, vyznačuje sa vynikajúcou spoľahlivosťou a je ideálne na výjazdy do mesta, napríklad na priamy rozvoz alebo prepravu cestujúcich. V porovnaní s predchádzajúcim modelom ponúka toto vozidlo celý rad nových funkcií. Spotreba energie je nižšia vďaka vysoko účinnému, ľahkému elektrickému príslušenstvu a životnosť batérie bola predĺžená až o 20 %. Nová Daily Electric sa môže pochváliť aj užitočným zaťažením vyšším približne o 100 kg. Výkon batérie je optimalizovaný pre všetky poveternostné a teplotné podmienky a batérie sú 100 % recyklovateľné.

Flexibilné režimy dobíjania vozidla patentované spoločnosťou Iveco umožňujú dobíjať Daily z verejnej i súkromnej infraštruktúry – dobíjanie z rýchlonabíjacej stanice trvá v priemere len dve hodiny.

Nová Daily Electric ponúka najvyššiu účinnosť vo svojej triede a predĺžený dojazd dosahujúci až 280 km podľa homologovaného cyklu NEDC* (Nový európsky jazdný cyklus) v konfigurácii s troma batériami.


Fotogaléria


Na stiahnutie

IVECO Daily CNG

Nové Iveco Daily Natural Power je vozidlo na zemný plyn s dvoma nádržami a pohonom na CNG/benzín.

Navrhnuté a optimalizované je pre prevádzku na zemný plyn, ale ak sa minie palivo, automaticky sa prepne na „núdzový“ benzínový režim. Preto má celkový dojazd až 400 km.

Je k dispozícii v 6 verziách celkovej hmotnosti vozidla (od 3,5 do 6,5 t pre podvozok s kabínou a od 3,5 do 5,2 t pre dodávku) a s 3 typmi karosérie: dodávka, podvozok s kabínou a kabína pre pracovné tímy 6 + 1.

Celkove je v ponuke 6 rázvorov (od 3300 do 3950 mm pre dodávku, od 3450 do 4750 mm pre podvozok s kabínou a od 3450 do 4100 mm pre verziu s kabínou pre pracovné tímy). Nákladný priestor dodávky môže mať od 12 do 17,2 m3.

Spoločnosť Iveco je jediným výrobcom s celým sortimentom ľahkých úžitkových vozidiel a úžitkových vozidiel, ktorý ponúka kompletný rad CNG. Počet vozidiel Iveco CNG v Európe už dosiahol číslo 10 000 – používajú sa hlavne pre mestskú prepravu.

 

Pozrite si viac informácií o tomto produkte na oficiálnej stránke IVECO.


Fotogaléria

Chcete sa dozvedieť viac o modeli IVECO Daily?

Kontaktujte nášho špecialistu, ktorý Vám rád poradí.

Mgr. Lukáš Kovaľák
predajca
DAM Prešov

0910 911 993
kovalak@dam.sk

Martin Ondrušík
predajca
DAM Prešov

0910 911 995
ondrusik@dam.sk