T_WAY-03

IVECO T-WAY

IVECO T-WAY je vozidlo, ktoré chcete pre najnáročnejšie misie v najextrémnejších podmienkach. Vďaka svojej perfektnej kombinácii robustnosti, spoľahlivosti a pohodlia je navrhnuté tak, aby vyhovovalo vašim požiadavkám a prekonalo všetky vaše očakávania týkajúce sa produktivity, nosnosti a bezpečnosť. Vďaka legendárnej robustnosti podvozku a komponentov je vyrobené tak, aby plnilo extrémne terénne úlohy so špičkovou 40-tonovou celkovou hmotnosťou.

Vďaka HI-TRACTION, pokročilým inžinierskym a technologickým riešeniam, sa dá spoľahnúť na to, že bude poskytovať trvale vysoký výkon v najnáročnejších off-roadových aplikáciách a nepriateľskom prostredí. IVECO T-WAY posúva zážitky vodiča z vozidla na novú úroveň vďaka novej kabíne navrhnutej podľa ich potrieb. Integruje najpokročilejšie funkcie nového radu IVECO WAY a poskytuje tak mimoriadne pohodlné a bezpečné prostredie. Jeho pokročilá konektivita predstavuje množstvo služieb vyvinutých s cieľom uľahčiť vodičovi život a maximalizovať dobu prevádzky vozidla. Najspoľahlivejšie a najproduktívnejšie ťažké nákladné vozidlo v stavebnom prostredí je IVECO T-WAY skutočne nezastaviteľné a zodpovedá najnáročnejším výzvam.

 

ROBUSTNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ

Model IVECO T-WAY bol skonštruovaný a vyrobený tak, aby zaručoval spoľahlivosť a odolnosť v najnáročnejších výzvach a prostrediach. Legendárna robustnosť vysoko odolného oceľového podvozku s 10mm hrubým rámom v kombinácii s vysokou odolnosťou systému odpruženia prispieva k vynikajúcemu výkonu v najtvrdších podmienkach. Nové zadné nápravy a nový dizajn vzduchového pruženia pre tandemové nápravy boli testované v najdrsnejších podmienkach. Redizajn množstva komponentov prispieva k optimalizácii pohotovostnej hmotnosti až do 500 kg, čím sa zvyšuje užitočná hmotnosť vozidla IVECO T-WAY.

NOVÝ FUNKČNÝ DIZAJN

Kabína bola úplne prepracovaná so zameraním na funkčnosť, aby vodičovi uľahčil každodennú prácu pomocou funkcií, ktoré zlepšujú viditeľnosť, chránia pred nečistotami a oveľa viac. Nový dizajn tiež zjednodušuje operácie údržby a opráv a uľahčuje výmenu komponentov. Usporiadanie podvozku bolo úplne skontrolované, aby sa uľahčilo prispôsobenie výrobcov nadstavieb.

PREMIOVÉ JAZDNÉ POHODLIE

Celá oblasť vodiča bola vytvorená tak, aby poskytovala dokonalé jazdné prostredie s vynikajúcou ergonómiou a rozložením ovládacích prvkov, väčším priestorom a vynikajúcim viditeľnosťou. Každý jednotlivý detail bol starostlivo preštudovaný, aby splnil očakávania vodiča na ceste.

MOBILITA A BEZPEČNOSŤ VO VŠETKÝCH TERÉNOCH

IVECO T-WAY sa môže spoľahnúť na širokú škálu funkcií, aby mohol bezchybne vykonávať všetky typy misií a poskytovať trvale vysokú produktivitu vo všetkých terénoch a podmienkach. Efektívne splní vašu misiu a zaistí najvyššiu úroveň bezpečnosti na ceste aj v teréne.

PREVODOVKA HI-TRONIX
So 16-stupňovou automatizovanou prevodovkou HI-TRONIX môžete ťažiť z množstva funkcií, ako sú napr: režim hojdania, režim terénu, režim plazenia a 4 stupne spiatočky umožňujú ľahké zvládnutie aj tých najnáročnejších terénnych podmienok.
KONCEPCIA PLNE MODULÁRNEHO POZASTAVENIA
IVECO T-WAY ponúka maximálnu flexibilitu s výberom vzduchových a mechanických suspenzií – parabolických aj poloeliptických.
AWD a PWD
IVECO T-WAY ponúka kompletný sortiment AWD a PWD, aby splnil požiadavky každej misie – aj tej najnáročnejšej.
VÝKON BRZDY A VYLEPŠENIE BEZPEČNOSTI
Nová architektúra systému EBS v kombinácii s kotúčovými brzdami na všetkých kolesách dramaticky zlepšila výkon vozidla a následne aj bezpečnosť vodiča, vozidla a ostatných účastníkov cestnej premávky.

VYSOKÁ VŠESTRANNOSŤ

IVECO T-WAY je vysoko všestranné vozidlo: vďaka svojej legendárnej robustnosti, vysokej nosnosti, optimalizácii pohotovostnej hmotnosti a širokej ponuke funkcií a komponentov sa dá presne prispôsobiť požiadavkám vašej misie.

 

Pre viac informácií si môžete pozrieť túto BROŽÚRU.

Chcete sa dozvedieť viac?

Kontaktujte nášho špecialistu, ktorý Vám rád poradí.

kovalak

Mgr. Lukáš Kovaľák
predajca
DAM Prešov

0910 911 993
kovalak@dam.sk

odrusik

Martin Ondrušík
predajca
DAM Prešov

0910 911 995
ondrusik@dam.sk