IVECO Eurocargo

Nové Eurocargo – v meste ako doma

 

Štýlovejší, ekologickejší, bezpečnejší, komfortnejší, efektívnejší a obratnejší. Mestá milujú nové Eurocargo: vozidlo, ktoré si váži ľudí a prostredie, v ktorom pôsobí.

Pri príležitosti tohtoročnej oslavy 40. výročia značky Iveco bude na trh uvedené nové Eurocargo, ktoré je ideálne pre mestské výjazdy: je ohľaduplné k ľuďom i k životnému prostrediu a má úplne nové funkcie a dizajn. Vozidlo ponúka nižšiu spotrebu paliva a zároveň sa vyznačuje dokonalou ovládateľnosťou a univerzálnosťou.

Len dva roky po uvedení verzie Euro VI na trh priniesla značka Iveco ďalšie vylepšenia vozidla, pre ktoré sa už rozhodlo pol milióna zákazníkov v Európe, Afrike, na Strednom východe, v Austrálii a Latinskej Amerike.

Eurocargo je jednotka v oblasti technológií a postavenia na trhu v Európe a nový model prináša dôležité inovácie v oblasti motorov, bezpečnosti, komfortu, nižších nákladov a ochrany životného prostredia, čím uzatvára rozvoj ponuky modelov značky Iveco. Eurocargo úzko nadväzuje na úspech modelov Stralis a Daily, ktoré získali ocenenie Medzinárodný kamión roka 2013, resp. Medzinárodné dodávkové vozidlo roka 2015.

 

Pozrite si viac informácií o tomto produkte na oficiálnej stránke IVECO.


Fotogaléria


Na stiahnutie

IVECO Eurocargo CNG

Nové Iveco Eurocargo Natural Power je vozidlo na zemný plyn s dvoma nádržami a pohonom na CNG/benzín.

Navrhnuté a optimalizované je pre prevádzku na zemný plyn, ale ak sa minie palivo, automaticky sa prepne na „núdzový“ benzínový režim. Preto má celkový dojazd na až 480 km.

Eurocargo v závislosti od zvoleného modelu ponúka komplexný výber rázvorov náprav vozidel od 3105 mm do 6750 mm, umožňujících dĺžku nadstavby od 3,5 m do 10 m.

Nové IVECO Eurocargo je k dispozícii v 14 verziách celkovej hmotnosti vozidla (od 6,5 do 19 t) a s 3 typmi kabín: krátka pre denné používanie, dlhá s lôžkami na spanie a kabína 6 + 1 pre pracovné tímy, teda na prepravu až 7 osôb).

Spoločnosť Iveco je jediným výrobcom s celým sortimentom ľahkých úžitkových vozidiel a úžitkových vozidiel, ktorý ponúka kompletný rad CNG. Počet vozidiel Iveco CNG v Európe už dosiahol číslo 10 000 – používajú sa hlavne pre mestskú prepravu.

 


Fotogaléria

IVECO Eurocargo 4x4

Eurocargo je aj kľúčový hráč v teréne: Verzie 4×4 umožňujú zvládnuť tie najťažšie trasy a úlohy s prekvapujúcou obratnosťou na vozidlo s takou veľkou nosnosťou.

Model Eurocargo 4×4 využíva špeciálne riešenie ochrany konštrukcie v teréne:

Výška rámu, oceľový nárazník, vyklápacie stupačky, špeciálny kryt chladiča, vyklápacia zadná zábrana proti podbehnutiu a kovové mriežky, ktoré chránia reflektory (voliteľná výbava) a vozidlo esteticky odlišujú od verzií 4×2.

Eurocargo 4×4 je vozidlo, ktoré oceňujú nielen pre jeho kvality v oblasti robustnosti a spoľahlivosti, ale i kvôli jeho skvelým technickým charakteristikám, zdolávaniu stúpaní a aj kvôli trakcii a manévrovacím schopnostiam i v najnáročnejších podmienkach.

 

Pozrite si viac o tomto produkte na oficiálnej stránke IVECO.


Fotogaléria

Chcete sa dozvedieť viac o modeli IVECO Eurocargo?

Kontaktujte nášho špecialistu, ktorý Vám rád poradí.

Mgr. Lukáš Kovaľák
predajca
DAM Prešov

0910 911 993
kovalak@dam.sk

Martin Ondrušík
predajca
DAM Prešov

0910 911 995
ondrusik@dam.sk