Snímka_obrazovky_2021-02-08_o_13.42.21

NOVÉ IVECO S-WAY NP

 

IVECO S-WAY NP je nesporným lídrom v oblasti udržateľnej diaľkovej dopravy. Toto vozidlo ponúka pôžitok z jazdy a pobytu na palube, vysoký stupeň konektivity, efektívnosť bez kompromisov pri každej jazde a jednoznačnú výhodu skutočne zeleného a ziskového dopravného riešenia s najlepšími celkovými nákladmi na vlastníctvo vo svojej triede.

IVECO S-WAY NP poháňa najvyspelejšia technológia využitia zemného plynu na trhu. Umožňuje dosiahnutie vysokého výkonu a maximalizuje výhody najekologickejšieho paliva, ktoré je dnes bežne dostupné.

Ťahače IVECO S-WAY NP 4×2 majú v ponuke na výber kombinácie palivových nádrží rôznych veľkostí, LNG, CNG, alebo kombináciu LNG + CNG, s umiestnením na pravej alebo na ľavej strane vozidla tak, aby voľba usporiadania nádrží čo najlepšie zodpovedala vašim potrebám.

DIAĽKOVÁ DOPRAVA S POHONOM NA ZEMNÝ PLYN

IVECO S-WAY NP je prvé nákladné vozidlo s pohonom na zemný plyn, ktoré bolo špeciálne navrhnuté pre medzinárodnú diaľkovú dopravu, vo verzii LNG s dojazdom až 1 600 km.

EKONOMICKÁ UDRŽATEĽNOSŤ

IVECO S-WAY NP vám môže poskytnúť konkurenčnú výhodu so skutočne „zeleným“ a súčasne ziskovým riešením dopravy na dlhé vzdialenosti s najlepšími celkovými nákladmi na vlastníctvo vo svojej triede, až o 9 % nižšímTCO než technicky porovnateľné dieselové vozidlo. Jeho ekologická a tichá prevádzka otvára prístup do centier miest, husto osídlených oblastí a prísne regulovaných zón s nízkymi emisiami.

ÚČINNÁ UDRŽATEĽNOSŤ ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

IVECO S-WAY NP maximalizuje výhody paliva, ktoré je šetrnejšie k životnému prostrediu. V porovnaní s vozidlami spaľujúcimi naftu produkuje až o 95 % menej tuhých znečisťujúcich látok, o 90 % menej NOx a pri prevádzke na biometán znižuje emisie CO2 až o 95 %. Hlučnosťou len 71dB(A) pri jazde v tichom režime (PIEK Quiet Truck) prispieva k tichému prostrediu, čo je ideálne pre prevádzku v noci.

OBEHOVÉ HOSPODÁRSTVO

IVECO S-WAY NP môže byť poháňané biometánom, obnoviteľnou energiou, ktorá na základe analýzy životného cyklu produkuje najnižšiu uhlíkovú stopu. Môže sa vyrábať lokálne z poľnohospodárskeho a komunálneho odpadu, čo vytvára ďalšie príjmy pre poľnohospodárov a miestne pracovné príležitosti. Znamená to tiež možnosť obehového hospodárstva, ktoré minimalizuje využívanie nových zdrojov, tvorbu odpadu a emisie uhlíka, pričom môže dosiahnuť aj mínusové hodnoty emisií CO2 viazaním (sekvestráciou) uhlíka.

ODBORNÁ PODPORA OD TECHNOLOGICKÉHO LÍDRA

IVECO je priekopníkom v rozvoji technológií pohonu nákladných vozidiel zemným plynom už viac než 20 rokov. Rozsiahla servisná sieť IVECO so špecialistami na technológie LNG a CNG poskytuje podporu v celej Európskej únii.

NATURAL POWER – PRIRODZENÝ VÝKON

IVECO S-WAY NP (Natural Power) je v ponuke s dvoma typmi motorov troch rôznych výkonov, ktoré zaisťujú čistú a tichú prevádzku a sú vhodné pre plnenie širokej škály prepravných úloh.

V prípade podrobnejších informácii vám ponúkame možnosť prelistovať IVECO S-WAY NP katalóg ONLINE.

 

Chcete sa dozvedieť viac?

Kontaktujte nášho špecialistu, ktorý Vám rád poradí.

kovalak

Mgr. Lukáš Kovaľák
predajca
DAM Prešov

0910 911 993
kovalak@dam.sk

odrusik

Martin Ondrušík
predajca
DAM Prešov

0910 911 995
ondrusik@dam.sk