IVECO predstavuje špeciálne zákaznícky orientované koncepty IVECO FIT CAB a MAGIRUS

Spoločnosť IVECO predstavila pri celosvetovom štarte nového radu IVECO WAY dve koncepčné nákladné vozidlá: nové IVECO FIT CAB a MAGIRUS, dva špeciálne zákaznícky orientované koncepty, ktoré budú výsledkom procesu spolupráce so zákazníkmi.

 

Gerrit Marx, prezident divízie komerčných a špeciálnych vozidiel, vysvetľuje: „Pri vývoji našich výrobkov sa riadime prístupom zameraným na zákazníkov a vodičov: tí sa zúčastňujú na našich aktivitách v terénnom testovaní, poskytujú nám svojimi názormi vedenie a spätnú väzbu. S týmito konceptmi chceme tieto vozidlá spoluvytvárať s vodičmi aj majiteľmi a čo je najdôležitejšie, chceme ich zapojiť aj do dialógu o ich práci a prispôsobiť nové vozidlá tak, aby zodpovedali ich potrebám a želaniam – ako nákladné vozidlá vyvinuté zákazníkmi pre zákazníkov.“

IVECO FIT CAB ďalej prehlbuje orientáciu na vodiča s cieľom zlepšiť pohodu, pohodlie i výkon vodiča a zmierniť následky dlhých hodín strávených za volantom.

Športový dizajn – livery – s logom inšpirovaným fitness programami signalizuje ďalšiu úlohu kabíny vodiča čoby telocvične na kolesách so zariadeniami na zlepšenie mobility, stability, sily a celkovej kondície vodiča. Špeciálne pripravené úchyty a kotevné body sú integrované do exteriéru pre umiestnenie špeciálne navrhnutého príslušenstva. Zaťahovací predný schod sa dá dvojnásobne predĺžiť ako cvičebný nástroj. Vnútro kabíny je plný telocvičných pomôcok, ako je nástenná integrovaná viacsmerová kladka, strešné integrované skladacie riešenie úchytov multi-grip a funkčný balík, ktorý obsahuje posilňovacie pásy, klzné podložky a činky. IVECO FIT CAB je spoločníkom pre prácu i tréning vodiča.

IVECO MAGIRUS vzdáva hold svojmu slávnemu dedičstvu a zároveň pevne mieri do budúcnosti.

Obsahuje niekoľko prvkov pôvodnej značky, vrátane klasického dvojfarebného livery a chrómovaných detailov. Pri rešpektovaní svojej histórie je inovatívnym vo svojom prístupe k vývoju vozidla na mieru.

Znovu prestavuje svoju tradíciu s rafinovanosťou, prináša presné remeselné spracovanie a špičkové technológie. Mimoriadna pozornosť bola venovaná každému jednotlivému detailu, od vysoko kvalitných kožených povrchov a jemných tkanín, až po kovové páky, prepínače aj ďalšie diely a širokú škálu možností, ktoré umožnia každému zákazníkovi, aby si svoju kabínu dotvoril ako naozaj jedinečnú.

Spoločnosť IVECO využije koncepty na realizáciu série zákazníckych workshopov s vodičmi a vlastníkmi počas všetkých pretekov Majstrovstiev Európy ťahačov 2019, ktoré začínajú 19. júla v Nürburgringu (Nemecko).

Počas zákazníckych workshopov bude tím IVECO aktívne spolupracovať s vodičmi aj majiteľmi na získavaní ich vstupov. Po dokončení týchto konzultácií zahrnie spoločnosť IVECO túto spätnú väzbu do záverečnej fázy vývoja.

Newsletter

 Adresa bola uložená. Ďakujeme!
 Zadali ste nesprávny e-mail
Dostávajte info o novinkách
a akciách medzi prvými!