IVECO povedie z Turína Thomas Hilse

Spoločnosť IVECO na konci októbra 2019 oznámila vymenovanie thomasa Hilsa za prezidenta značky IVECO. Na tejto pozícii si od novembra prevezme zodpovednosť za globálnu správu produktov, predaj, marketing a rozvoj siete značky IVECO. Jeho úlohou bude budovať a rozširovať prítomnosť značky na svetových trhoch. Bude sídliť v Taliansku, v Turíne.

Gerrit Marx: Thomas prináša rozsiahle medzinárodné manažérske skúsenosti

 

Gerrit Marxprezident užitkových a špeciálnych vozidel, uviedol: „Sme veľmi radi, že môžeme Thomasa privítať v našej organizácii. Pripája sa k nám vo významnej dove v našej histórii, keď sme uviedli na trh náš nový sortiment ľahkých úžitkových vozidiel Daily a radu IVECO Way s novým ťažkým nákladným vozidlom IVECO S-WAY, a predstavili sme významné pokroky v digitalizácii. Thomas prináša veľmi dobré výsledky v obchode s úžitkovými vozidlami a rozsiahle medzinárodné manažérské skúsenosti, ktoré budú cenné pre úspech značky IVECO na celom svete.

 

22  rokov skúseností a vrcholné manažérske pozície po celom svete. Taká je vizitka nového prezidenta

Thomas Hils prináša veľmi dobré výsledky s 22 ročnými skúsenostiami získanými v priemysle nákladných vozidiel, autobusov a úžitkových vozidiel prostredníctvom rôznych medzinárodných manažérských pozícii pre rôzne značky v Európe, NAFTA, Latinskej Amerike a Juhovýchodnej Ázii. Jeho úlohy pokrývali všetky aspekty podnikania, od predaja a rozvoja obchodu, cez zákaznícky servis a plánovanie produktov, až po postavenie generálneho riaditeľa. Vyštudovl strojné inžinierstvo a obchodnú administratívu a je držiteľom titulu M.A. v odbore medzinárodné vzťahy.

Newsletter

 Adresa bola uložená. Ďakujeme!
 Zadali ste nesprávny e-mail
Dostávajte info o novinkách
a akciách medzi prvými!