IVECO otvára prvý OK TRUCKS Centrum V ČR

Nové OK TRUCKS Centrum otvára brány v Telnici na Brnensku

OK TRUCKS Centrum pre Česko a Slovensko sa otvára v blízkosti Brna na adrese: K Nádraží 517, 664 59 Telnice. Centrum má výhodnú polohu s vynikajúcou dostupnosťou z Prahy, Brna a Slovenska.

Centrum ponúka viac ako sto vozidiel všetkých rad

Priestory OK TRUCKS Centra se nachádzajú na ploche o rozloze 2 720 m², ktorá obstará viac ako 120 vozidel zo všetkých rad. Spoločnosť TBS podporuje OK TRUCKS svojou vlastnou dielňou, prípravou vozidiel podľa interných smerníc  OK TRUCKS a na základe úrovne renovácie a obnovy vozidla, ktoré vyžaduje zákazník.

Kľúč k centru odovzdali špičky spoločnosti

Slávnostného otvorenia sa zúčastnili Vincenzo Nicolo, business director IVECO pre Českú a Slovensku republiku a Rumunsko, Massimiliano Perri, globálny riaditeľ značky OK TRUCKS, Peter Rehm, manažér OK TRUCKS, Dušan Holzer, zodpovedný za OK TRUCKS Centrum Telnice a  Štefan Vorčák , riaditeľ TBS. Vincenzo Nicolo povedal: „OK TRUCKS Centrum v Telnici sa zameriava najmä na vozidlá SEMI-NEW pre vnútroštátné a medzinárodné dopravné spoločnosti a ponúka široký výber trojročného ťahača E6 s operatívnym lízingom a zmluvou PMC. Začiatkom ďalšieho roka budeme dovážať z iných európskych krajín ďalšiu radu vozidiel (Daily, Eurocargo, Bus), aby sme našim zákazníkom ponúkli kompletnú ponuku podľa ich požiadavok a podľa požiadavok, ktoré určuje ich typ podnikania.
Ppočas slávnostného ceremoniálu bol odovzdaný symbolický kľúč  Štefanu Spišiakovi zo spoločnosti Klas Horní Ves s.r.o., ktorý se stal prvým zákazníkom nového centra.

Sieť prepája Česko a Slovensko

Sieť OK TRUCKS v Česku a na Slovensu zahŕňa ďalšie 4 predajné miesta a servisné strediská. V Česku sú to partneri v Lodeniciach u Beruna a Hustopečích pri Brne. Na Slovensku v Bratislave a Prešove. Cieľom OK TRUCKS je posyktnúť zákazníkom komplexnú škálu vozidiel a služieb ušitých na mieru a vyhnúť sa nutnosti cestovať a hľadať už ojazdené vozidlo napríklad v zahraničí.

Oceníte širokú ponuku doplnkových služieb

Vozidla OK TRUCKS sú hlavne spomedzi odkúpených nových vozidiel priamo v IVECO, čo umožňuje sledovať históriu údržby vetšiny z nich. OK TRUCKS má k dispozícii tiež vozidlá z iných trhov, čo výrazne rozširuje ponuku.

Vybrať si môžete z troch kategórii, ktoré prechádzajú kontrolami

Pri vrátení vozidla uskutočňuje nezaávislý subjekt radu kontrolných opatrení a inšpekcií. Podľa rôznych charakteristík a faktorov, akými sú napríklad vek, počet najazdených kilometrov alebo typ opráv, sú  vozidlá rozdelené do troch kategórii: PremiumComfort a Basic tak, aby čo najlepšie vyhovovali potrebám zákazníkov.

  • Kategória Premium ponúka vozidlám IVECO záruku, vek nepresahujúci 4 roky a nižší počet najazdených kilometrov, pneumatikami s dezénom najmenej 6mm a kompletnou opravou, ako aj aktuálnou legislatívnou a technickou kontrolouižší.
  • Vozidlá kategórie Comfort nepresahujú vek 6 rokov, dezén pneumatik je najmenej 3 mm, majú aktuálnu legislatívnu a technickú kontrolu a zákazníci môžu rátať aj so zárukou alebo medzinárodnou poruchovou službou.
  • Na základnej úrovni Basic sú vozidlá schopné prevádzky, bez nálepiek, s vyčišteným exteriérom a interiérom, k dispozícii je tiež všetká dokumentácia a aktuálna technická kontrola.

OK TRUCKS pôsobí vo viac ako 20 krajinách s vlastnými centrami, exportným oddelením a miestnou sieťou partnerov, ktorá sa v súčasnej dobe rozširuje,aby čo najlepšie uspokojila zákazníkov v rôznych regiónoch. Zameranie na digitálnu prezentáciu je jedným z míľnikov tejto značky. Zákazníci najdu na webe www.oktrucks.czwww.oktrucks.sk reprezentatívne ukážky vozidel OK TRUCKS a tiež rôzne servisné riešenia, kapane a špeciálne ponuky.

Newsletter

 Adresa bola uložená. Ďakujeme!
 Zadali ste nesprávny e-mail
Dostávajte info o novinkách
a akciách medzi prvými!