Limitovaná edícia IVECO Daily v akciovej cene

Prvé ľahké úžitkové vozidlo IVECO Daily, prišlo na cesty už v roku 1978. Po viac ako 40. rokoch je dnešné dodávkové vozidlo IVECO Daily spoľahlivejšie, silnejšie, ľahšie ovládateľné. Nové IVECO Daily má odpoveď na všetky vaše problémy s prepravou. Nad jeho kúpou by ste nemali dlho premýšľať, ale rýchlo konať!

Limitovaná edícia vozidiel IVECO Daily:

IVECO DAILY 35S14 V 2,3l 136 k

12 m3, manuálna prevodovka

19 600 EUR bez DPH*

 

 

IVECO DAILY 35S16 V 2,3l 156 k

16 m3, manuálna prevodovka

21 100 EUR bez DPH*

 

 

IVECO DAILY 35S16 2,3l 156 k

podvozok s rázvorom 4100, manuálna prevodovka

20 600 EUR bez DPH*

 

*Akciová cena platí do vypredania zásob.


5 dôvodov prečo kúpiť nové IVECO Daily:

Cena

Historicky najnižšia cena vybraných akčných modelov IVECO Daily, ktorá je na trhu od roku 1978 a pýši sa ocenením Medzinárodná dodávka roka 2018.

Životnosť a vysoká zostatková hodnota

​Dodávkové vozidlá IVECO Daily Euro 6 majú nosnosť, akej sa nevyrovná žiadne iné vozidlo. Sú skonštruované pre vysoký výkon, každý deň, rok čo rok a dlhšie než akékoľvek iné dodávkové vozidlo. Hnacie ústrojenstvo so spoľahlivým motorom a prevodovkou, vždy pracuje v optimálnych otáčkach, a preto zachovávajú špičkovú výkonnosť počas celej doby životnosti.

Robustnosť

Dodávkové vozidlo Daily Euro 6 je skonštruované pre tie najnáročnejšie úlohy: má vlastnosti kamióna a je skonštruované ako kamión.

Úspora

Ušetrite až 8% paliva v porovnaní s modelmi Euro 5 vďaka systému Eco Switch PRO s automatickou aktiváciou. Predĺžené intervaly údržby v dĺžke až 50 000 km vďaka odolnejším komponentom a spotrebnému materiálu, predlžujú dobu využiteľnosti vozidla medzi návštevami servisu až o 20 %. Zároveň môžete získať aj výhodné servisné a údržbové kontrakty, ktorých náklady sú fixované v mesačnej splátke počas celej doby vlastníctva vozidla.

Všestrannosť

IVECO Daily je najuniverzálnejšie vozidlo vo svojej triede s najširším výberom karosérií. S nekonečnou univerzálnosťou otvára Daily Euro 6 nepreberné možnosti pre širokú škálu misií – od rozvozu v mestskom prostredí s niekoľkými zastaveniami, napríklad pri doručovaní balíkov, až po dopravu ťažkého nákladu, napríklad pri sťahovaní nábytku. Prispôsobí sa vám a vašim potrebám.

 

ZISTIŤ VIAC O IVECO DAILY

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte naše obchodné oddelenie:

Newsletter

 Adresa bola uložená. Ďakujeme!
 Zadali ste nesprávny e-mail
Dostávajte info o novinkách
a akciách medzi prvými!