Spoločnosť IVECO zaručuje, že výrobky a dodávatelia spĺňajú štandard kvality z hľadiska surovín a výrobných procesov v celom dodávateľskom reťazci náhradných dielov. Sieť spoločnosti IVECO ponúka všetkým majiteľom vozidiel a vozových parkov rozsiahlu škálu riešení na zvýšenie produktivity ich vozidiel a na riadenie nákladov na údržbu počas celého životného cyklu ich aktív. Predajcovia IVECO vám bez ohľadu na vek alebo model vášho vozidla poskytnú riešenie najvyššej kvality pomocou špeciálne navrhnutých dielov.

ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY

Účinný brzdový systém, maximálna stabilita na ceste, dobrá viditeľnosť vo dne aj v noci, efektívna filtrácia vzduchu a tekutín – všetky tieto prvky sú nevyhnutné pre udržanie hodnoty vášho vozidla IVECO v priebehu času, ochrana pred neplánovanými prestojmi, zaistenie bezpečnosti pre ľudí a tovaru. Originálne náhradné diely IVECO v kombinácii s profesionálnymi zručnosťami technikov IVECO, sú vaši najväčší spojenci pre produktivitu vášho podnikania.

Ponuku originálnych dielov si viete pozrieť TU.

NEXPRO BY IVECO

Certifikovaný sortiment náhradných dielov z druhovýroby určený pre IVECO vozidlá, ktoré exkluzívne distribuuje autorizovaná sieť IVECO pre údržbu a opravu starších vozidiel IVECO. Diely NEXPRO by IVECO zabezpečujú vysokú spoľahlivosť vášho vozidla IVECO v druhej časti jeho životného cyklu za konkurencie schopnú cenu a s výhodami štandardných záručných podmienok pre náhradné diely IVECO.

Ponuku dielov NEXPRO si viete pozrieť TU.

DIELY IVECO REMAN

IVECO pracuje na neustálom zlepšovaní, aby bolo o krok pred konkurenciou. Pri našom procese renovácie, sú použité diely preskúmané, renovované a otestované podľa špecifikácií pre pôvodný výkon využitím najnovšej technológie, prísnych smerníc pre obnovu, pokrokových výrobných systémov a prísnej kontroly kvality. Systém zabezpečenia kvality zahrnutý v celom procese a ktorý je rovnaký ako pri nových dieloch zaručuje, že produkty IVECO Reman poskytujú zákazníkom naozajstný pokoj mysle a ohľaduplnosť voči životnému prostrediu.

Ponuku dielov REMAN si viete pozrieť TU.

RAD PRÍSLUŠENSTVA

IVECO vytvorilo kompletný rad príslušenstva špeciálne prispôsobeného vášmu vozidlu, vašim úlohám a vášmu vkusu. Môžete si teda upraviť vaše vozidlo podľa svojich potrieb, aby bolo ešte bezpečnejšie, pohodlnejšie a modernejšie z hľadiska použitých technológii.

Pre viac informácií o tejto službe si môžete pozrieť túto brožúru.