Môžete si zakúpiť ďalšie modulárne služby výberom z ponuky od dvoch rôznych partnerov, aby ste mohli váš vozový park spravovať jednoduchšie a efektívnejšie. Pomôže vám monitorovať spotrebu paliva vodiča a vašich vozidiel a rovnako aj plánovať ich misie, optimalizovať trasy a odosielať pokyny pre vodičov.

 • FLEET MANAGEMENT (Riešenie pre správu vozového parku)
  Zakúpte si ďalšie modulárne služby, ktoré vám uľahčia a zefektívnia správu vášho vozového parku. Dokážeme vám pomôcť monitorovať spotrebu paliva a vodičov vašich vozidiel a tiež plánovať ich úlohy, optimalizovať trasy a odosielať objednávky. Rozšírte možnosti správy vozového parku pomocou prehľadov o pracovných dňoch vodiča a geografických polohách!
 • IVECO WEB API (Aplikačné programovacie rozhranie)
  Rozhranie aplikačného programu (API) umožňuje flexibilnú integráciu údajov do vlastných systémov zákazníka a umožňuje správu údajov generovaných systémom IVECO spolu s údajmi o vozidlách iných značiek v jednom nástroji.

 • PROFESSIONAL FUEL ADVISING (Profesionálne palivové poradenstvo)
  Expert na TCO spoločnosti IVECO vám štvrťročne poskytne osobné poradenstvo a rady, ako znížiť spotrebu paliva. Poskytuje tiež monitorovanie s upozorneniami na udalosti, ktoré môžu ovplyvniť úsporu paliva pre vozidlo, napríklad tlak v pneumatikách alebo upchávanie palivového a vzduchového filtra, a pritom maximalizuje používanie vášho nákladného vozidla.

 • PROFESSIONAL SAFE DRIVING REPORT (Profesionálna správa o bezpečnej jazde)
  Na základe výsledkov, ktoré obdržíte so správou o bezpečnej jazde (Safe Driving Report), vás náš poradca pre TCO bude štvrťročne kontaktovať, aby vám poradil, ako jazdiť bezpečnejšie.Pre viac informácií o tejto službe si môžete pozrieť túto brožúru.