Školenia vodičov našich zákazníkov úspešne pokračujú!

Začiatkom marca sa pod záštitou Dopravy a mechanizácie a.s. Prešov a Dekry uskutočnilo prvé tohtoročné školenie hospodárnej jazdy vodičov. Náklady na prevádzku úžitkových vozidiel neúprosne narastajú, a tak každý, kto je zapojený v systéme nákladnej dopravy, hľadá cesty k úsporám. Špičkové technológie dokážu významne zredukovať spotrebu paliva, ale súčasne naďalej platí, že rozhodujúcim faktorom je vodič. 
Vozidlo môže byť skvelé, ale ak za volantom sedí šofér, ktorý jazdí nesprávnym štýlom, v akomkoľvek modeli bude mať neprimerane vysokú spotrebu. Tréning robí majstra… Preto DAM ponúka svojim zákazníkom špeciálne školenia, zacielené na techniku hospodárnej jazdy, ktorá by mala byť jednou z charakteristických zručností skutočného profesionála.
Samozrejme, základnou podmienkou úspechu je, že vodič musí chcieť jazdiť efektívne, a teda akceptuje filozofiu takéhoto štýlu a dôsledne ju aplikuje. Úžitok je prinajmenšom trojaký: Šetrí vozidlo, životné prostredie a – peniaze. Podľa expertov z Dekry je celkom bežné, že vodiči, ktorí absolvujú školenie hospodárnej jazdy, znížia spotrebu o 5 až 12 %. A toto sú úspory, ktoré pocíti prevádzkovateľ vozidla okamžite.

Výsledky z praxe sú najpresvedčivejším argumentom. V školeniach vodičov budeme pokračovať aj tento rok, záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov!

 

 

 

Newsletter

 Adresa bola uložená. Ďakujeme!
 Zadali ste nesprávny e-mail
Dostávajte info o novinkách
a akciách medzi prvými!