Oznam pre zákazníkov

COVID-19

Vážení zákazníci,

v súvislosti s nedávnymi opatreniami, ktoré zaviedla vláda SR ako prevenciu pred šírením koronavírusu vás chceme ubezpečiť, že kontinuita našich služieb momentálne nie je narušená. Po konzultácii s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva budeme naďalej zabezpečovať servis distribučných vozidiel pracujúcich v rámci zásobovania obyvateľstva.

Zároveň vás ubezpečujeme, že celý náš tím kolegov dodržiava všetky odporúčané hygienické opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR a všetky priestory našej firmy sú pravidelne dezinfikované.

Vzhľadom k všeobecným opatreniam, kam patrí aj ochrana našich zamestnacov vás žiadame, aby ste vstupovali do priestorov vsetkých našich prevádzok s akýmkoľvek typom ochrany na tvári – ochrannými rúškami, či prekrytie tváre šatkou a pod. Zároveň vás žiadame, aby ste uprednostnili bezhotovostné úhrady, vďaka čomu vieme predísť akémukoľvek osobnému kontaktu.
Taktiež vás poprosíme, aby ste si nosili vlastné písacie potreby pre podpisy dokumentácie, keďže jedným z opatrení je aj zamedzenie dotykov bezprostredného prostredia, kam môžeme zaradiť práve písacie potreby.

V aktuálnej situácii by sme radi upriamili vašu pozornosť na našu službu TRUCK WASH: dezinfekcia ložných priestorov vozidiel profesionálnym dezinfekčným prípravkom pre potravinársky priemysel s vystavením potvrdenia o prevedenej dezinfekcii na vozidle.

Náš servis v Prešove aj Košiciach funguje na základe telefonických a emailových objednávok v čase od 7:00 do 16:00 počas pracovných dní.

Servis Prešov
Mob: +421 948 610 792
Tel: +421 51/77 64 680
E-mail: servispo@dam.sk

Servis Košice
Mob: +421 905 734 812
Tel: +421 55/72 89 946
E-mail: serviske@dam.sk

Asistenčná služba funguje v nezmenenom režime.

S našimi obchodníkmi je naďalej možné sa spojiť telefonicky aj emailom. Kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie:
Ing. Pavol Majirský
+421 905 734 810
predaj.iveco@dam.sk

Autoumyváreň funguje v čase od 9:00 do 18:00 počas pracovných dní a v sobotu od 9:00 do 15:00 a momentálne sa orientuje hlavne na dezinfekciu ložných priestorov vozidiel profesionálnym dezinfekčným prípravkom a zároveň dezinfekciu interiérov vozidiel ozónom. 

Ďakujeme za vašu dôveru.

S úctou,

Tím DaM

 

Akcia je platná do 30.4.2020