IVECO DAILY – na objeme záleží

IVECO Daily ⇒ nie je dodávka

IVECO Daily ⇒ je mini kamión

IVECO Daily ⇒ máme skladom

IVECO Daily ⇒ odber ihneď


Prečo IVECO Daily:

až 10% úspora paliva v mestách

2,3L motor s výkonom od 116 k do 156 k

3,0L s výkonmi od 160 do 207 k

motor v IVECO Daily nie je z osobných vozidiel, ale z mini busov

Konkurenti IVECO používajú v dodávkach motorizácie odvodené z osobných vozidiel.

Iveco motor F1C o objeme 3,0l je jediný motor na trhu, ktorý je využívaný aj pri vozidlách, ktoré svojou celkovou hmotnosťou násobne prevyšujú hmotnosť osobných vozidiel konkurenčních značiek.

IVECO Daily predstavuje kompletné prepravné riešenie, ktoré je šité na mieru vášmu podnikaniu. IVECO Daily s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou 3,5 t patrí medzi najpredávanejšie dodávky a ľahké úžitkové vozidlá v SR. Táto nová, už šiesta generácia vozidiel ponúka jedno z najlepších riešení vo svojej kategórii.

Najmodernejšia technológia motorov a systém dodatočnej úpravy výfukových plynov zaisťujú plnú zhodu s normami Euro 6-D Final a Euro VI-E v skutočných podmienkach a po celú dobu životnosti. Optimalizovaný motor s objemom 3L poskytuje až 10% úsporu paliva.

IVECO Daily predpovedá požiadavky zákazníkov v priemysle úžitkových vozidiel, ktorý sa rýchlo mení, pričom pandémia Covid-19 umocnila a urýchlila súčasné trendy. Požiadavka doručovania na poslednú chvíľu zažila rozmach, pretože zákazníci dramaticky zvýšili svoju závislosť od nakupovania cez e-shopy a tým sa zvýšila potreba doručovacích služieb pre ktoré je IVECO Daily tým najlepším riešním.

IVECO DAILY – váš spoločník v obchodnom úspechu
Vozidlo sa neustále prispôsobuje podmienkam používania a poskytuje vodičovi a nákladu jedinečne plynulú a bezpečnú jazdu. Povesť si Daily zachovala vďaka všestrannosti a rozsiahlej ponuke motorov. Je to jediné vozidlo, ktoré ponúka dva motory optimalizované tak, aby poskytovali najlepší výkon v každej misii.

Máte záujem o túto ponuku?

Kontaktujte naše obchodné oddelenie

Newsletter

 Adresa bola uložená. Ďakujeme!
 Zadali ste nesprávny e-mail
Dostávajte info o novinkách
a akciách medzi prvými!