26528929816_3d3daa010f_k

Dodávkové vozidlo s podnikateľským inštinktom pre dopravu

Najlepšie Daily v histórii je teraz ešte lepšie.

Je rovnako silné, univerzálne a výkonné ako v minulosti. Okrem podnikateľského inštinktu v oblasti dopravy prináša aj nové funkcie, s ktorými sa z neho stáva ešte lepší partner pre vaše podnikanie.

Daily Euro 6 prináša inovácie a technológie, ktoré vám pomôžu prevádzkovať vozidlo efektívne, znížiť náklady na jeho vlastníctvo a zvýšiť ziskovosť podnikania. Motory Euro 6 pracujú čisto a efektívne a pomáhajú vám vytvoriť si renomé v oblasti udržateľnosti.

Daily Euro 6 sa stará o svojich vodičov: kabína je pohodlnejšia a tichšia než kedykoľvek v minulosti a s pomocou prevodové ústrojenstvo HI-MATIC vodiči objaví zmysel absolútneho pôžitku z jazdy. Daily Euro 6 súčasne prináša novú úroveň konektivity a dokonale prepája vaše mobilné zariadenie s vozidlom – z vášho mobilného zariadenia sa stáva asistent pre podnikanie a asistent vodiča.

Najširšia ponuka v segmente sa ešte viac rozrástla a teraz uspokojí meniace sa a rozširujúce sa spektrum potrieb vašej firmy a dopravcov po celom svete.

Daily Euro 6 je ten najlepší partner, o akom sa vám mohlo zdať – má spoľahlivý zmysel pre predvídanie vašich obchodných potrieb a poskytuje riešenia vždy, keď ich potrebujete, rok za rokom.

Zadná náprava so vzduchovým odpružením

Špičkové motory, s ktorými naplno využijete svoj talent

Daily Euro 6 prináša potrebnú trakciu, nosnosť, výkon a rýchlu odozvu, v kombinácii s vynikajúcou spotrebou paliva. Môžete sa spoľahnúť na špičkovú výkonnosť počas mnohých rokov prevádzky.

Vyberte si výkon, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám: maximálny výkon od 116 k so základným modelom, až po 205 k so 4-valcovým motorom, ktorý poskytuje najvyšší výkon vo svojej triede. Ponuka zahŕňa nové motory VGT s výkonom 136 ka motory s výkonom 180 ka ďalej 2,3-litrový motor F1A – VGT s výkonom 156 k. F1C motor s objemom 3,0 l ponúka maximálny krútiaci moment až 470 Nm.

Všetky motory sú optimalizované pre najvyššiu výkonnosť pri každom výjazde a ponúkajú dlhý dojazd pri maximálnej úspore paliva.

Pre dopravcov, ktorí hľadajú tichý chod a udržateľné riešenia, je ideálnou voľbou Daily Natural Power s výkonom 136 ka pohonom na stlačený zemný plyn.

Pracujte s maximálnou výkonnosťou v kancelárii na kolesách

Daily Euro 6 kombinuje prirodzené poslanie v doprave a špičkovú úroveň pohodlia, funkčnosti a jazdných vlastností. Keď ste za volantom, môžete si dopriať oddych v pohodlí kabíny s vedomím, že svoju prácu vykonávate efektívne. Kabína poskytuje profesionálne pracovné prostredie prekypujúce novými funkciami, ktoré vám uľahčia vykonávanie vašich úloh.

Nové rádio DAB vstavané v prístrojovej doske ponúka všetky hlavné funkcie DAB a FM: napríklad umožňuje naladiť rozhlasovú stanicu podľa názvu, zobraziť názov programu alebo skladby, ktorú práve počúvate, zapnúť príjem informácií o doprave a uložiť do pamäte až 15 staníc.

Početné odkladacie priestory boli navrhnuté s ohľadom na zachovanie maximálnej dostupnosti. Vo vozidle ich nájdete 18, a to vrátane nového a praktického otvoreného odkladacieho priestoru. Všetky priestory sú strategicky usporiadané po celej kabíne a v dosahu, takže dokumenty a pracovné materiály budú vždy prehľadne uložené a pri ruke.

Kabína je teraz ešte tichšie vďaka výraznému zníženiu hladiny vnútorného hluku. Znížením hladiny hluku o 4 dB sa zlepšila akustika vo vozidle a rozpoznávanie zvukov až o 8%.

Komfortné interiéry obohatené o nový kožený volant, modré čalúnenie sedadiel a nové opierky hlavy vyrobené z textilnej peny vytvárajú profesionálne prostredie, v ktorom vy aj vaši cestujúci budú môcť produktívne pracovať pri zachovaní maximálnej úrovne bezpečnosti.

IVECO daily euro 6, neprekonateľná výkonnosť

Iveco Daily Euro 6, ten najlepší partner pre ziskovosť vášho podnikania

Daily Euro 6 je profesionálny partner, ktorý vám pomôže dosahovať zdravú ziskovosť

Daily Euro 6 je preslávené nízkou spotrebou paliva, ale teraz ide ešte ďalej.

Turbodúchadlo s variabilnou geometriou lopatiek, ktoré je súčasťou výbavy u modelov s výkonom motora od 136 do 180 konských síl, zvyšuje efektivitu využitia motora.

Technológia EcoSwitch prešla modernizáciou: nový inteligentný systém EcoSwitch PRO vie, kedy má zakročiť a zmenšiť krútiaci moment bez zásahu vodiča, a tým prispieva k znižovaniu spotreby paliva bez kompromisov v oblasti produktivity. Exkluzívny systém IVECO Driving Style Evaluation pomáha zlepšovať štýl vašej jazdy – rovnako ako keby vedľa vás sedel inštruktor autoškoly, a s jeho pomocou dokážete výrazne znížiť spotrebu paliva.

Predĺžené intervaly údržby v dĺžke až 50 000 km vďaka odolnejším súčastiam a spotrebnému materiálu predlžujú využiteľnosť vozidla medzi návštevami servise až o 20%. Optimalizovaný brzdový systém s novým odolnejším brzdového obloženia je účinnejší a trvácnejšie ako kedykoľvek predtým.

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, a či je práve deň alebo noc, môžete sa spoľahnúť na profesionálne a špecializovanú servisnú sieť, ktorá vám pomôže zabezpečiť chod vášho podnikania.

* V porovnaní s rovnocennými modelmi Euro 5b + a podľa nového európskeho jazdného cyklu (NEDC).
** V porovnaní s rovnocennými modelmi Euro 5b +.

Iveco daily euro 6, výkon a účinnosť k vašim službám

 

Technológia motorov pre maximálnu účinnosť

Dodávkové vozidlo Daily Euro 6 uplatňuje svoj podnikateľský inštinkt aj na vyspelé technológie motorov a prevodového ústrojenstva, s cieľom poskytovať najvyššiu možnú výkonnosť vo svojej triede, ktorá je potrebná pre efektívne a spoľahlivé plnenie pracovných úloh. Nová ponuka motorov prináša vyšší výkon a krútiaci moment pri súčasnom znížení emisií a vplyvu, ktorý majú vozidlá Daily Euro 6 na životné prostredie.

 • Technológia LP-EGR bez použitia aditíva AdBlue®: modely s 2,3-litrovým motorom IVECO F1A so systémom recirkulácie výfukových plynov predstavujú ideálne riešenie z hľadiska maximálneho možného zjednodušenie správy vozidiel. Vďaka mnohým funkciám, medzi ktoré patrí napríklad olejové čerpadlo s variabilným výtlakom a turbodúchadlo, budete s vozidlom dosahovať vynikajúcu spotrebu paliva a nižšie prevádzkové náklady, a to s vyšším výkonom a krútiacim momentom motora.
 • Technológia SCR: pri modeloch so selektívnou katalytickou redukciou systém následnej úpravy výfukových plynov nemení proces spaľovania, takže máte k dispozícii celý výkon motora a jeho účinnosť, a to pri nízkych prevádzkových nákladoch.
 • Technológia pohonu na stlačený zemný plyn: Daily Natural Power poskytuje rovnaký výkon a odozvu pri rozjazde ako jeho vznetový ekvivalent, pretože ide o skutočný vznetový motor, upravený na použitie so stlačeným zemným plynom. Prevádzka tohto vozidla je ekologický a jeho chod pozoruhodne tichý, čo predstavuje ďalšiu výhodu v mestských oblastiach s obmedzením prevádzky.

Najširšia ponuka motorov a prevodoviek

Nové Daily Euro 6 ponúka vyspelé technológie motorov a prevodového ústrojenstva, ktoré tomuto vozidlu prepožičiavajú najvyšší výkon vo svojej triede a vynikajúcu úsporu paliva. Tieto vlastnosti sú nevyhnutné na zabezpečenie efektívneho, spoľahlivého a ekologického plnenia pracovných úloh.

Hi-matic prevodovka

Exkluzívna 8-rýchlostná automatická prevodovka IVECO HI-MATIC ponúka všetky výhody komfortu, bezpečnosti, úspory paliva a výkonnosti v rámci neustále sa rozširujúcej ponuky modelov Daily Euro 6, ktoré uspokoja všetky vaše obchodné potreby.

Asistent vodiča a asistent pre podnikanie

 

Jednoduchý spôsob, ako byť vždy pripojený

Daily Euro 6 predstavuje nový spôsob, ako dosiahnuť absolútnu konektivitu: nepotrebujete žiadnu dodatočnú výbavu, bude vám stačiť iba tablet alebo inteligentný telefón. Po stiahnutí aplikácie DAILY BUSINESS up ™ do zariadenia aplikácia automaticky nadviaže spojenie s vozidlom cez rozhranie Bluetooth a rádio DAB: vaše zariadenie bude od tohto okamihu plne integrované a bude priamo komunikovať s vašim Daily Euro 6 a jeho motorom.

Teraz je všetko pripravené: s aplikáciou DAILY BUSINESS UP ™ nainštalovanú v zariadení stačí naštartovať motor, zapnúť rádio a ste okamžite pripojení. Doprajte si výhody, ktoré toto riešenie ponúka pre vaše podnikanie – ako asistent vodiča a asistent pre vaše podnikanie.

Asistent vodiča

DAILY BUSINESS UP ™ slúži ako inštruktor prostredníctvom systému Driving Style Evaluation, ako navigátor s profesionálnym navigačným systémom GPS od firmy Sygic a ako asistent pre znižovanie spotreby paliva pri každodennej práci ak zachovaniu špičkového stavu vozidla.

A samozrejme poskytuje všetky funkcie informačného a zábavného systému, aké môžete očakávať u vozidiel vyššej triedy.

Do prakticky umiestneného držiaka môžete vložiť inteligentné telefóny a tablety rôznych veľkostí.

Asistent pre podnikanie

Aplikácia DAILY BUSINESS UP ™ vám pomôže naplánovať pracovné úlohy a odovzdávať vodičovi informácie v reálnom čase. Umožní vám naplánovať trasu a úlohy vodiča s cieľom optimalizovať využitie vozidlá a efektívnejšie riadiť vozový park v prospech vášho podnikania.

Objavte aplikáciu DAILY BUSINESS UP www.dailybusinessup.iveco.com

Iveco daily euro 6, univerzálnosť bez hraníc

Dodávkové vozidlo Daily Euro 6 pre ambície bez hraníc

Daily Euro 6 je najuniverzálnejšie vozidlo vo svojej triede, ktoré má najbohatšiu konfiguráciu v odvetví.

Daily Euro 6 je jediné dodávkové vozidlo s celkovou hmotnosťou vozidla od 3,3 až do 7 ton a objemom nákladného priestoru od 7,3 m 3 až do 19,6 m3. Vďaka svojej nekonečnej univerzálnosti otvára nové Daily Euro 6 nekonečné možnosti pre širokú škálu úloh – od rozvozu v mestskom prostredí pri doručovaní balíkov, až po dopravu ťažkého nákladu, napríklad pri sťahovaní nábytku.

Pestrá ponuka karosérií prináša rozmanité možnosti využitia z hľadiska použitia – Daily Euro 6 je ľahko prispôsobiteľné, a napríklad ho možno prestavať na záchranné vozidlo alebo sanitku.

Daily Euro 6 využíva svoj zdravý podnikateľský inštinkt v odvetví prepravy a dokáže predvídať vaše potreby: bez ohľadu na zamýšľané použitie si vyberiete model Daily Euro 6, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám – taký, ktorý vám umožní plniť úlohy ľahko, efektívne, s nízkymi nákladmi na vlastníctvo a s ohľadom na životné prostredie pre lepšiu udržateľnosť vášho podnikania.

Vrodená robustnosť

Špičková odolnosť, ktorá nemá obdobu

Dodávkové vozidlo Daily Euro 6 je skonštruované pre plnenie najnáročnejších úloh: má vlastnosti nákladného automobilu a je skonštruované ako nákladný automobil. Pri maximálnej celkovej hmotnosti až 7 ton Daily Euro 6 vám umožní prepravovať náklady s maximálnym vyťažením nepretržite každý deň, a vždy, keď to potrebujete.

Vysoko výkonný systém zavesenia predných kolies nielen prispieva k vynikajúcej ovládateľnosti vozidla, ale súčasne aj zvyšuje maximálnu prípustnú záťaž. Odľahčená a veľmi silná prevodovka QUAD-LEAF, ktorá je súčasťou výbavy všetkých 3,5-tonových modelov, umožňuje zaťažiť prednú nápravu hmotnosťou až 1 900 kg. Prevodovka QUAD-TOR dodávaná pre modely so zadnými dvojitými kolesami zvyšuje nosnosť prednej nápravy až na 2 500 kg. S vyšším užitočným zaťažením vám Daily Euro 6 umožní vykonávať prácu s menším počtom výjazdov, takže rýchlejšie, čím vám šetrí prevádzkové náklady a znižuje množstvo emisií oxidu uhličitého.

To je jeden z mnohých spôsobov, akým podnikateľský inštinkt robí z modelu Daily Euro 6 favorita medzi dopravcami.

Iveco daily euro 6, jedinečná trvanlivosť

Skonštruovaný pre trvalo vysokú hodnotu

Dodávkové vozidlá Daily Euro 6 majú nosnosť, ktoré sa nevyrovná žiadne iné vozidlo. Vozidlá sú navrhnuté pre vysoko výkonný prevádzku, každý deň, po celé roky a dlhšie než akékoľvek iné vozidlo. Hnacie ústrojenstvo so spoľahlivým motorom a prevodovkou, ktoré vždy beží v optimálnych otáčkach, majú dlhú životnosť a uchovávajú si špičkovú výkonnosť po celú dobu svojej životnosti.

Daily Euro 6 vám pomôže vytvárať zisk každý deň, kedy pre vás pracuje. Vďaka svojmu podnikateľskému inštinktu nepremešká žiadnu príležitosť, aby priniesol pridanú hodnotu pre vaše podnikanie!

Doplnková výbava a balíky doplnkovej výbavy

Zostavte si svoje nové Daily Euro 6

Jednotlivé balíčky sú rozdelené na tri hlavné kategórie a pomôžu vám vytvoriť presne taký model, aký potrebujete pre svoje podnikanie. Môžete si vybrať vlastnú úroveň výbavy pre Daily: buďto dobre vybavený balíček Business, alebo balíček najvyššej úrovne Business Premium. Navyše si môžete vybrať balíček, ktorý zodpovedá typu vášho podnikania: Delivery alebo Retailer.

Svoje Daily Euro 6 si môžete ďalej prispôsobiť výberom a kombináciou dostupných balíčkov podľa funkcií, ktoré potrebujete – napríklad si môžete objednať balíček Towing, Winter alebo Eco. Stačí si z týchto troch kategórií vybrať balíky, ktoré upútali vašu pozornosť, a svoje Daily si tak prispôsobiť konkrétnym potrebám.

Doplnková výbava

Informačná a zábavná

 

Rádio DAB

Doprajte si všetky funkcie digitálneho rozhlasového vysielania s rýchlym dvojitým tunerom a funkciou rozpoznávania hlasu. Zobrazte si názvy rozhlasových staníc a informácie o programe na 4riadkový displeji a prijímajte informácie o doprave a počasí a správy počas jazdy. Pripojte sa svojím inteligentným telefónom prostredníctvom technológie Bluetooth, aby ste mohli bezpečne riadiť a súčasne prijímať hovory v režime hands-free.

Rádio DAB + aplikácie Daily Business Up

Doprajte si všetky funkcie rádia DAB, pripojte sa svojím inteligentným telefónom alebo tabletom k vozidlu a premeňte ho na ideálneho obchodného partnera pomocou aplikácie DAILY BUSINESS UP ™.

Iveconnect

Ovládajte všetky funkcie informačného a zábavného systéme Daily s navigáciou a podporou funkcií telefónu z praktickej 7-palcový obrazovky s dotykovým ovládaním. Systém umožňuje pripojenie až 5 mobilných telefónov prostredníctvom technológie Bluetooth a hands-free volanie. Rádio a telefón možno ovládať cez ovládače na volante.

Otvorený odkladací priestor s indukčnou nabíjačkou

Vaše mobilné zariadenie bude vždy plne nabité: položte ho na praktickú indukčné nabíjačku vedľa dokumentov v odkladacom priestore vstavanom v prístrojovej doske.

Držiak tabletu

Praktický držiak tabletu na prístrojovej doske bezpečne udrží mobilné zariadenia akýchkoľvek rozmerov. Môžete ho používať aj ako praktickú písací podložku so sponami na papier.

Zásuvka USB

Dobite si inteligentný telefón alebo tablet z ďalšej zásuvky USB v prístrojovej doske.

Komfort

Lavica na sedenie s výsuvným stolíkom

Používajte laptop a vyplňujte dokumenty na praktickom vysúvacom stolíku.

Sedadlá so vzduchovým odpružením

Sedadlá so vzduchovým odpružením, ktoré možno objednať aj s vyhrievaním, ponúkajú dostatočnú úroveň komfortu pre vodiča aj cestujúcich.

Luxusné opierka hlavy

Jazdite bezpečne a pohodlne s novou luxusné opierkou hlavy z textilnej peny.

Kožený volant

Doprajte si luxus koženého volantu počas dlhých dní v práci.

Safety

 

Elektromagnetická odľahčovacia brzda

Elektromagnetická spomaľovač Telma® LVRS600 dodáva vozidlu brzdový krútiaci moment 350 Nm a dokonale spolupracuje so systémom ESP. Tento spomaľovač, ktorá je dostupný aj pre modelový rad Daily HI-MATIC, zaisťuje až 80% brzdnej sily a pomáha znižovať opotrebovanie bŕzd a teplotu, a tým prispieva k zvyšovaniu bezpečnosti vozidla. Zapína sa špeciálnou páčkou na prístrojovej doske a aktivuje sa zošliapnutím brzdového pedálu.

Asistent kontroly vybočenie z jazdného pruhu (LDWS)

Systém aktivuje zreteľný zvukový varovný signál, ktorý vodiča upozorňuje na neplánovanú zmenu jazdného pruhu v dôsledku ospalosti, únavy alebo nepozornosti. K dispozícii je ako štandardná výbava modelov s celkovou hmotnosťou vozidla nad 3,5 t.

Functionality

Klimatizácia s ručným alebo automatickým ovládaním

Udržujte príjemnú teplotu v kabíne a zabráňte vniknutiu alergénov do kabíny s klimatizačným systémom vozidiel Daily. Vyberte si výkonnú ručnú, alebo automatickú klimatizáciu, ktorá optimálnym využívaním kompresora znižuje spotrebu energie.

Nezávislé kúrenie Webasto

S nezávislým kúrením Webasto sa studené štarty stávajú minulosťou: nastavte časový spínač pre predhrievanie motora a kabíny a nastúpte do príjemne vyhriateho vozidla Daily, akonáhle ste pripravení vydať sa na cestu.

Zadná náprava so vzduchovým odpružením

V situáciách, kedy si výjazd vyžaduje intenzívnu nakladanie a vykladanie, oceníte zadnú nápravu so vzduchovým odpružením, ktorá rýchlo spúšťa a zdvíha ložnú podlahu, aby ste zbytočne nestrácali čas.

Ecoswitch Pre

Inteligentný systém EcoSwitch PRO vie, kedy má zareagovať aj bez zásahu vodiča. Tým prispieva k znižovaniu spotreby paliva a emisií škodlivín vášho Daily Euro 6.

Tempomat

Systém si zapamätá a udržiava rýchlosť vozidla nastavenú vodičom. Táto funkcia má praktické využitie najmä pri medzimestských jazdách a v bežnej prevádzke – spríjemňuje riadenie a optimalizuje spotrebu paliva.

LED osvetlenie nákladového priestoru

Tri nové LED svetla v nákladovom priestore, ktoré sú umiestnené na pravej a ľavej strane a nad zadnými dverami, lepšie osvetľujú tento priestor a znižujú spotrebu energie.

Disky z ľahkých zliatin

kolesá z ľahkej zliatiny predstavujú dokonalé spojenie funkcie a štýlu, znižujú vlastné hmotnosť vozidla o 6 kg a tým zvyšujú jeho užitočné zaťaženie.

Kryty kolies

K dispozícii sú len pre verziu so zadnou nápravou s jedným kolesom. Kryty chráni náboj kolesa a vlastné koleso pri náhodných nárazoch do obrubníka a súčasne zdôrazňujú štýl vozidla.

Balíčky doplnkovej výbavy

Úrovne výbavy pre Daily Euro 6 Furgeon

Daily Euro 6

 • dvojsedadlo spolujazdca s boxom, 2B.P.
 • čalúnenie zadnej steny
 • sedadlo vodiča s 3 prvkami nastavenia
 • nabíjacie usb v odkladacej poličke
 • zadné dvere s otváraním 250 ST.
 • osvetlenie LED v nákladnom priestore

Daily Euro 6 Business

 • hmlovky s funkciou cornering
 • dvojsedačka so stolíkom
 • manuál. klimatizácia
 • komp.klima170 cc
 • airbag vodiča s predpínaním pásov
 • matrix displej
 • police nad čelným sklom
 • cruise control

Daily Euro 6 Business Premium

 • hmlovky s funkciou cornering
 • dvojsedačka so stolíkom
 • automatická klimatizácia
 • komp. klima170 cc
 • airbag vodiča s predpínaním pásov
 • matrix displej
 • odpruží. sedačka, Lumb, područka
 • police nad čelným sklom
 • cruise control
 • lux. opierky hlavy
 • servisné info na displeji

Špecifické pakety podľa typu podnikania

Delivery

 • držiak rezervy pod podlahou
 • náhradne koleso
 • bez súpravy na opravu pneu

Retailer

 • cúvacie senzory
 • zadné osvetlenie pre nakladanie
 • odhlučnená drevenú podlahu
 • zosilnenie deliace steny s oknom

Funkčné balíky *

Eco

 • zariadení stop and start
 • silnejšia batérie 12V- 850A
 • silnejší alternátor 180A
 • IVECO switch pre pneu so zníženým valivým odporom

Komfort

 • madlo kabíny
 • 3-tí kľúč
 • kožený volant

Safety

 • airbag spolujazdca a okenné
 • sledovanie jazdného pruhu (LDWS)

TECH

 • rádio DAB + DAILY BUSINESS UP ™
 • držiak smart phone
 • ovládanie na volante

Winter

 • silnejší alternátor 180A
 • vyhrievaná oblasť stieračov
 • pneumatiky M + s

Towing

 • zásuvka 13 pin
 • ťažné zariadenie s guľou
 • digitálna tacho

Úrovne výbavy pre Daily Hi-Matic Euro 6

Daily Hi-Matic Euro 6 Urban

Ideálne pre tých, ktorí sa každý deň stretávajú s nástrahami mestskej premávky. Model s týmto paketom zaručuje maximálnu jazdné výkony vďaka konceptu adaptívneho radenie, ktoré sa prispôsobuje vodiči aj situáciu v prevádzke. Aktívne bezpečnostné prvky pomáhajú pri jazde aj nakladaní.

 • hmlovky s funkciou cornering
 • police nad čelným sklom
 • nástupné madlo kabíny
 • airbag vodiča s predpínaním pásov
 • dvojsedačka so stolíkom
 • cúvacie senzory (len pri furgone)
 • zadné osvetlenie pre nakladanie

Daily Hi-matic Euro 6 Regional

Pre tých, ktorí od vozidla vyžadujú maximálnu flexibilitu a bezpečnosť. Model s týmto paketom je ideálny spoločník zaisťujúci ekonomické a pohodlné ovládanie v režime ECO a pôsobivé výkony v režime POWER s cieľom maximalizovať váš pôžitok z jazdy. Model umožňuje bezproblémovú jazdu v súprave.

 • hmlovky s funkciou cornering
 • manuál. klimatizácia
 • komp.klima170 cc
 • polica nad čelným sklom
 • airbag vodiča s predpínaním pásov
 • dvojsedačka so stolíkom

Daily Hi-Matic Euro 6 International

Pre tých, ktorí v kabíne trávia veľa času, jazdia dlhé vzdialenosti a hľadajú pohodlie, spoľahlivosť a bezpečnosť. Model ponúka jazdný komfort a ekonómiu prevádzky zásluhou dlhých rýchlybehov pre medzimestské trasy. Hydraulický menič umožňuje veľkú ťažnú silu pre rozjazdy bez opotrebenia v meste.

 • hmlovky s funkciou cornering
 • automatická klimatizácia
 • komp.klima170 cc
 • servisné info na displeji
 • odpruží. sedačka, Lumb, područka 5899
 • polica nad čelným sklom
 • cruise control
 • airbag vodiča s predpínaním pásov
 • dvojsedačka so stolíkom
 • lux. opierky hlavy

* Funkčné balíčky sú dostupné pre Daily Euro 6 a Daily Hi-MATIC Euro 6