25950014794_8459ed691c_k

Najlepšie Daily v histórii je teraz ešte lepšie

Je rovnako silné, univerzálne a výkonné ako v minulosti. Okrem podnikateľského inštinktu v oblasti dopravy prináša aj nové funkcie, s ktorými sa z neho stáva ešte lepší partner pre vaše podnikanie.

Daily Euro 6 prináša inovácie a technológie, ktoré vám pomôžu prevádzkovať vozidlo efektívne, znížiť náklady na jeho vlastníctvo a zvýšiť ziskovosť podnikania. Motory Euro 6 pracujú čisto a efektívne a pomáhajú vám vytvoriť si renomé v oblasti udržateľnosti.

Daily Euro 6 sa stará o svojho vodiča: kabína je pohodlnejšia a tichšia než kedykoľvek v minulosti a s pomocou prevodového ústrojenstva HI-MATIC vodič objaví zmysel absolútneho pôžitku z jazdy. Daily Euro 6 súčasne prináša novú úroveň konektivity a dokonale prepája vaše mobilné zariadenie s vozidlom – z vášho mobilného zariadenia sa stáva asistent pre podnikanie a asistent vodiča. Najširšia ponuka v segmente sa ešte viac rozrástla a teraz uspokojí meniace sa a rozširujúce sa spektrum potrieb vašej firmy a dopravcov po celom svete.

Daily Euro 6 je ten najlepší partner, o akom sa vám mohlo zdať – má spoľahlivý zmysel pre predvídanie vašich obchodných potrieb a poskytuje riešenia vždy, keď ho potrebujete, rok za rokom.

Udržateľné technológie Iveco Daily Euro 6

Výkon a účinnosť k vašim službám

Dodávkové vozidlo Daily Euro 6 uplatňuje svoj podnikateľský inštinkt aj na vyspelé technológie motorov a prevodového ústrojenstva, s cieľom poskytovať najvyššiu možnú výkonnosť vo svojej triede, ktorá je potrebná pre efektívne a spoľahlivé plnenie pracovných úloh. Nová ponuka motorov prináša vyšší výkon a krútiaci moment pri súčasnom znížení emisií a vplyvu, ktorý majú vozidlá Daily Euro 6 na životné prostredie.

  • Technológia LP-EGR bez použitia aditíva AdBlue®: modely s 2,3-litrovým motorom IVECO F1A so systémom recirkulácie výfukových plynov predstavujú ideálne riešenie z hľadiska maximálneho možného zjednodušenie správy vozidiel. Vďaka mnohým funkciám, medzi ktoré patrí napríklad olejové čerpadlo s variabilným výtlakom a turbodúchadlo, budete s vozidlom dosahovať vynikajúcu spotrebu paliva a nižšie prevádzkové náklady, a to s vyšším výkonom a krútiacim momentom motora.
  • Technológia SCR: pri modeloch so selektívnou katalytickou redukciou systém následnej úpravy výfukových plynov nemení proces spaľovania, takže máte k dispozícii celý výkon motora a jeho účinnosť, a to pri nízkych prevádzkových nákladoch.
  • Technológia pohonu na stlačený zemný plyn: Daily Natural Power poskytuje rovnaký výkon a odozvu pri rozjazde ako jeho vznetový ekvivalent, pretože ide o skutočný vznetový motor, upravený na použitie so stlačeným zemným plynom. Prevádzka tohto vozidla je ekologický a jeho chod pozoruhodne tichý, čo predstavuje ďalšiu výhodu v mestských oblastiach s obmedzením prevádzky.

Najširšia ponuka motorov a prevodoviek

Nové Daily Euro 6 ponúka vyspelé technológie motorov a prevodového ústrojenstva, ktoré tomuto vozidlu prepožičiavajú najvyšší výkon vo svojej triede a vynikajúcu úsporu paliva. Tieto vlastnosti sú nevyhnutné na zabezpečenie efektívneho, spoľahlivého a ekologického plnení pracovných úloh.

Špičková odolnosť, ktorá nemá obdobu

Daily Euro 6 je skonštruované pre plnenie najnáročnejších úloh: má vlastnosti nákladného automobilu a je skonštruované ako nákladný automobil.

S celkovou hmotnosťou vozidla až do 7,2 tony sa jedná o jediné ľahké úžitkové vozidlo s tuhým nosným podvozkom z vysokopevnostnej ocele v štýle nákladných automobilov, s prvkami s hrúbkou až 5 mm. Tento podvozok ponúka vyššiu nosnosť a umožňuje optimalizovať prepravy nákladov naprieč celou ponukou.

Vysoko výkonný systém zavesenia predných kolies nielen prispieva k vynikajúcej ovládateľnosti vozidla, ale súčasne aj zvyšuje maximálnu prípustnú záťaž. Odľahčená a veľmi silná prevodovka QUAD-LEAF, ktorá je súčasťou výbavy všetkých 3,5tunových modelov, umožňuje zaťažiť prednú nápravu hmotnosťou až 1 900 kg. Prevodovka QUAD-TOR dodávaná pre modely so zadnými dvojitými kolesami zvyšuje nosnosť prednej nápravy až na 2 700 kg pri modeloch s celkovou hmotnosťou vozidla 7 ton, resp. 7,2 tony. S vyšším užitočným zaťažením vám Daily Euro 6 umožní vykonávať prácu rýchlejšie as menším počtom výjazdov, čím vám šetrí prevádzkové náklady a znižuje množstvo emisií oxidu uhličitého.

To je jeden z mnohých spôsobov, akým podnikateľský inštinkt robí z modelu Daily Euro 6 favorita medzi dopravcami.

Univerzálnosť bez hraníc – Iveco Daily Euro 6

Daily pre ambície bez hraníc

Daily Euro 6 je najuniverzálnejší vozidlo vo svojej triede, ktoré má najbohatší konfigurácie v odvetví. Daily Euro 6 je jediné vozidlo s celkovou hmotnosťou od 3,3 až do 7,2 tony, rázvorom od 3 000 do 5 100 mm a dĺžkou karosérie až 6 190 mm. Otvára nepreberné možnosti pre širokú škálu výjazdov, od rozvozu v mestskom prostredí až po dopravu ťažkého nákladu v stavebníctve.

Za robustnosťou a trvanlivosťou vozidlá sa skrýva jedinečný podvozok s rebrinovým rámom a pozdĺžnymi nosníkmi s profilom C vyrobenými zo špeciálnej ocele. Výrobcom karosériou ponúka maximálnu flexibilitu.

Je tiež najlepšie z hľadiska hospodárnosti a výkonnosti, a to vďaka novým motorom Euro VI a ďalej vďaka technológii na minimalizáciu prevádzkových nákladov založené z časti na vyššom krútiacom momente a výkonu motora. Kabína nového Stralis sa vyznačuje nezameniteľným štýlom, bezkonkurenčným komfortom a revolučnou technológiou: od systému ergonómia vodiča IVECONNECT, ovládaním sedadlá, lôžok cez úložné priestory a materiály až k farebnému prevedeniu. Všetko v novom Stralis je navrhnuté pre lepšiu kvalitu práce a pobytu na palube. A s najnižšou spotrebou paliva vo svojej triede, vôbec kedy najvyšší spoľahlivosťou a zostatkovými hodnotami a okamžitým, prístupným servisom, teraz ponúka najlepšiu prevádzkové náklady počas celej životnosti vozidla.

Neprekonateľná výkonnosť

Špičkové motory, s ktorými naplno využijete svoj talent

Daily Euro 6 prináša potrebnú trakciu, nosnosť, výkon a rýchlu odozvu, v kombinácii s vynikajúcou spotrebou paliva.

Môžete sa spoľahnúť na špičkovú výkonnosť počas mnohých rokov prevádzky. Vyberte si výkon, ktorý najlepšie zodpovedá vašim potrebám: maximálny výkon od 116 k so základným modelom, až po 205 k so 4-valcovým motorom, ktorý poskytuje najvyšší výkon vo svojej triede.

Ponuka zahŕňa nové motory VGT s výkonom 136 ka motory s výkonom 180 ka ďalej 2,3-litrový motor F1A – VGT s výkonom 156 k. F1C motor s objemom 3,0 l ponúka maximálny krútiaci moment až 470 Nm. Všetky motory sú optimalizované pre najvyššiu výkonnosť pri každom výjazde a ponúkajú dlhý dojazd pri maximálnej úspore paliva.

Pre dopravcov, ktorí hľadajú tichý chod a udržateľné riešenia, je ideálnou voľbou Daily Natural Power s výkonom 136 ka pohonom na stlačený zemný plyn.

Produktívny komfort – Iveco Daily Euro 6

Doprajte si profesionálne pracovné prostredie

Daily Euro 6 kombinuje prirodzené poslanie v doprave a špičkovú úroveň pohodlia, funkčnosti a jazdných vlastností. Keď ste za volantom, môžete si dopriať oddych v pohodlí kabíny s vedomím, že svoju prácu vykonávate efektívne. Kabína poskytuje profesionálne pracovné prostredie prekypujúci novými funkciami, ktoré vám uľahčia vykonávanie vašich úloh.

Nové rádio DAB vstavané v prístrojovej doske ponúka všetky hlavné funkcie DAB a FM: napríklad umožňuje naladiť rozhlasovú stanicu podľa názvu, zobraziť názov programu alebo skladby, ktorú práve počúvate, zapnúť príjem informácií o doprave a uložiť do pamäte až 15 staníc.

Vo funkčnej prístrojovej doske sa snúbi štýl s praktickými a užitočnými funkciami. Dve zásuvky USB umožňujú pripojiť mobilný telefón alebo tablet a nabíjať ďalšie zariadenia. V prípade potreby môžete použiť aj doplnkovú indukčné nabíjačku. Kvalita a umiestnenie ovládacích prvkov uľahčujú riadenie pri zachovaní komfortu.

Výplň dverí bola prepracovaná a nájdete v nej otvorený odkladací priestor, ktorý môžete použiť napríklad pre umiestnenie lekárničky. V kabíne nájdete 18 praktických odkladacích priestorov, v ktorých si môžete odložiť všetky svoje osobné a pracovné predmety – na dosah ruky a prehľadne.

Prístrojová doska a obloženie výplne dverí sú riešené v jednofarebnom čiernom prevedení. Pre tých, ktorí hľadajú exkluzivitu, je k dispozícii aj v štýlovom dvojfarebnom modro-čiernom prevedení, navrhnutom pre dokonalé zladenie s čalúnením kabíny.

Kabína je teraz ešte tichšie vďaka výraznému zníženiu hladiny vnútorného hluku. Znížením hladiny hluku o 4 dB sa zlepšila akustika vo vozidle a rozpoznávanie zvukov až o 8%.